Tradycyjny już wiosenny Piknik Rodzinny organizowany przez Zespół Szkół w Woli wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miedźnej odbył się w sobotę 30 maja 2015r.

Nie zabrakło na nim stałych już corocznych atrakcji takich jak: nadmuchiwane zamki do skakania dla najmłodszych, malowanie twarzy, maxi- piłkarzyki, stoisko kosmetyczne firmy Avon. W kultowej już loterii „babeczkowej” nikt nie musiał obchodzić się smakiem, pysznej zresztą babeczki – na każdego czekała nagroda niespodzianka. Piknik nie byłby również udany bez dorocznego starcia uczniowie – nauczyciele w maxi piłkarzyki. Tym razem rozgrzewające do czerwoności wszystkich kibiców spotkanie wygrali nauczyciele. Uczniowie już zapowiedzieli rewanż… za rok.

W tym roku wyjątkowo dużo było także nowych atrakcji: pokaz kuchni molekularnej w wykonaniu restauratora p. Marcina Sochy, którego wspierali uczniowie technikum serwisem synchronicznym, występy wokalno – instrumentalne tegorocznych absolwentek Liceum Ogólnokształcącego w Gilowicach, Joanny Konerskiej i Sonii Szymakowskiej, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu harcerzy III Szczepu Harcerskiego „Leśni” Hufiec Ziemi Tyskiej oraz studentów Państwowej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu. Wystrzałowa, dosłownie i w przenośni, okazała się wizyta przedstawicieli Bractwa Kurkowego w Pszczynie. Goście, oprócz prezentacji swoich trofeów oraz barwnych opowieści o historii i działalności swojego stowarzyszenia, oficjalnie zainaugurowali piknik wystrzałem armatnim, a i w trakcie pikniku nie żałowali prochu na efektowne strzały.

Piknik promował aktywny tryb życia i spędzanie czasu wraz z rodziną na świeżym powietrzu. Jego hasło przewodnie „Zachowaj trzeźwy umysł” mobilizuje do aktywności fizycznej, nieulegania nałogom oraz zdrowego trybu życia. Było więc wiele okazji do aktywnej zabawy: niezwykle popularny taniec belgijski i rozgrywki sportowe. Było coś (a nawet sporo) dla ciała: strażacka grochówka, kiełbaski z grilla, frytki, ciasta i napoje oraz coś dla ducha: występ szkolnego teatru „Matrix”, konkurs karaoke „Śpiewać każdy może” oraz występ kabaretowy ucznia klasy I technikum Kamila Sochackiego. Jeśli ktoś nadal czuł niedosyt mógł zaopatrzyć się w książki i dewocjonalia w Kąciku Dobrej Książki. Nad bezpieczeństwem imprezy, jak co roku „czuwał” niestrudzony Sznupek, czyli maskotka śląskiej Policji, który był ulubieńcem najmłodszych.

Nad sprawną organizacją wszystkich atrakcji czuwali niezastąpieni rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, a cały dochód z imprezy przeznaczony został na Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Woli i zapewne już niedługo wróci do uczniów w postaci kolejnych atrakcyjnych imprez.

Organizatorzy Pikniku Rodzinnego pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania pikniku oraz jego prowadzenia, w szczególności zaś: rodzicom uczniów Zespołu Szkół w Woli oraz wszystkim wymienionym powyżej gościom, którzy swoimi talentami sprawili, że każdy uczestnik pikniku znalazł dla siebie coś atrakcyjnego a czas upływał w miłej, rodzinnej atmosferze. Ogromne podziękowania należą się również sponsorom, bez których zabrakłoby tak oczekiwanych przez wszystkich nagród i upominków.

Sponsorzy pikniku: Piekarnia Dariusz Sosna, Wola; Wędliny Grzegorz Sojka, Wola; Studio Fryzjerskie Justyna Mamok, Wola; Drogeria Koliber, Wola; P.P.H.U. Beberok Krystyna, Miedźna; Gminny Ośrodek Kultury, Wola; Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Wola; Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej; Zegarmistrz, Wola; Kwiaciarnia Ilona Norek, Wola; Solarium Kosmetyka Monika Zawadzka – Chodorek; Starostwo Powiatowe w Pszczynie; Sklep Rowerowy Natan, Wola; Kwiaciarnia Elżbieta Morkisz; Avon Czechowice-Dziedzice; Wszystko Dla Domu, Wola; Mix Electro Wola; Kwiaciarnia Aneta, Wola; Salon Fryzjerski Agnieszka, Sklep Spożywczy Grosik, Wola; Stacja Paliw Mixpol, Wola, Solarium Na Basenie; Bistro A-Burg, Wola; Jerzy Odrobiński – Sprzęt Nagłaśniający oraz Rodzice uczniów Zespołu Szkół w Woli.

piknik17_small.jpg obraz100_small.jpg obraz105_small.jpg obraz107_small.jpg
obraz118_small.jpg obraz122_small.jpg obraz149_small.jpg obraz154_small.jpg
obraz159_small.jpg piknik3_small.jpg piknik4_small.jpg piknik1_small.jpg
piknik2_small.jpg piknik5_small.jpg piknik6_small.jpg piknik7_small.jpg
piknik8_small.jpg piknik9_small.jpg piknik10_small.jpg piknik11_small.jpg
Page:[1] [2] [3] [4] [5] [6]

Photo album created with Web Album Generator