Szóstoklasiści i ich rodzice mięli szansę przyjrzeć się z bliska pracy Gimnazjum nr 1 im św. Jana Bosko w Woli. 12 maja 2015 roku gościli oni na dniach otwartych szkoły, podczas których zostali zapoznani z ofertą edukacyjną i pozalekcyjną szkoły, jej sukcesami oraz warunkami nauki i zabawy.

W trakcie spotkania można było uczestniczyć w modelowych lekcjach np. przeprowadzić doświadczenia z fizyki lub chemii, zanurzyć się na chwilę w fascynujący świat języków angielskiego i niemieckiego lub zrozumieć w jaki sposób matematyka ułatwia nam codzienne życie. Nie brakło również smacznej niespodzianki w postaci pysznego kremu wykonanego przez uczniów na lekcjach techniki. Przy okazji zwiedzający mogli zapoznać się ze świetnie wyposażoną pracownią gastronomiczną.

Poza zwiedzaniem sal lekcyjnych goście zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania klas sportowych, warunkami treningów, spotkali się z trenerami i dowiedzieli o stale rosnących sukcesach sportowych uczniów gimnazjum. Przy tak urozmaiconej ofercie zajęć pozalekcyjnych dyrekcja szkoły podkreśliła również bardzo wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych oraz liczne tytuły laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych, które są dowodem, że uczniowie szkoły doskonale radzą sobie z łączeniem nauki z zajęciami dodatkowymi.

Główną atrakcją programu była krótka ale bardzo wymowna pantomima przygotowana przez szkolną grupę teatralną „Matrix”, która ma na swoim koncie liczne sukcesy i nagrody.

Jeśli właśnie kończysz szkołę podstawową możesz być pewien, że Gimnazjum nr 1 im św. Jana Bosko w Woli to najlepszy wybór!

Joanna Kocioła

Zespół Szkół w Woli

obraz247_small.jpg obraz201_small.jpg obraz202_small.jpg obraz203_small.jpg
obraz204_small.jpg obraz205_small.jpg obraz206_small.jpg obraz207_small.jpg
obraz209_small.jpg obraz210_small.jpg obraz211_small.jpg obraz212_small.jpg
obraz213_small.jpg obraz214_small.jpg obraz215_small.jpg obraz216_small.jpg
obraz217_small.jpg obraz218_small.jpg obraz219_small.jpg obraz220_small.jpg
Page:[1] [2] [3]

Photo album created with Web Album Generator