Dnia 21.11.2015 roku odbył się Kurs Animatora Czasu Wolnego.

Kurs prowadzony był przez profesjonalnego trenera Pana Pawła Cieślaka z firmy Stageman. Celem kursu było przygotowanie specjalistów w zakresie kreacji czasu wolnego, którzy coraz częściej poszukiwani są na dzisiejszym rynku pracy w Polsce jak i za granicą.

Uczniowie dowiedzieli się, że Animator /All-round/ jest osobą która zajmuje się organizacją czasu wolnego w najszerszym znaczeniu tego słowa. Co oznacza, że w swojej pracy opiekuje się dziećmi, przygotowuje i przeprowadza wieczorny show, organizuje i prowadzi zajęcia sportowe, jak również zajmuje się public relations w hotelu. Mieli możliwość poznać jego plan pracy, wady, zalety oraz prawa i obowiązki w hotelu.

W trakcie kursu uczyli się tańców animacyjnych, realizacji gier, zabaw, zasad prowadzenia aerobiku, występów scenicznych oraz indywidualnego podejścia do gościa.

Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w kursie, wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem w ćwiczenia, które budują nie tylko klimat grupowy ale porozumiewanie się oraz współdziałanie w grupie. Dzień ten, okazał się najlepszą okazją na zdobycie nowego zawodu i poszerzenia umiejętności praktycznych. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat w dwóch językach oraz podręczniki dla animatorów.

Warto pamiętać o tym, że: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”-

J. Bączek ( Prezes firmy Stageman)

fotka4_small.jpg photo_small.jpg photo2_small.jpg photo3_small.jpg
photo4_small.jpg photo5_small.jpg photo6_small.jpg photo7_small.jpg
photo8_small.jpg fotka_small.jpg fotka2_small.jpg fotka3_small.jpg

Photo album created with Web Album Generator