W piątek 13 marca w Zespole Szkół w Woli w ramach Dnia Otwartego gościliśmy gimnazjalistów – kandydatów do naszego technikum. Młodzież uczestniczyła w spotkaniu z pracodawcami działającymi w branżach hotelarskiej i gastronomicznej. Prelekcja ta była świetną okazją do zapoznania się nie tylko ze specyfiką pracy w wymienionych zawodach, ale również z aktualną sytuacją na rynku pracy oraz wymaganiami stawianymi przez pracodawców kandydatom do podjęcia zatrudnienia.

Po części oficjalnej goście zwiedzili szkolne pracownie, m.in.. hotelarską, gastronomiczną, informatyczną i języków obcych, uczestnicząc w krótkich zajęciach pokazowych połączonych z degustacją różnych potraw. Dla niezdecydowanych co do wyboru kierunku dalszego kształcenia była okazja do przeprowadzenia sobie testu predyspozycji zawodowych. Kandydaci mogli obejrzeć prezentację serwisu synchronicznego obsługi konsumenta w wydaniu naszych uczniów, wykonać sobie pamiątkową fotografię w ciekawej scenerii a na zakończenie spalić zbędne kalorie poruszając się w rytmie zumby prowadzonej przez doświadczonych tancerzy ze szkoły tańca Extreeme.

Jeśli jesteś zainteresowany dalszym kształceniem w kierunkach, które oferuje nasza szkoła – dołącz do nas. Czekamy na Ciebie!

img_2915_small.jpg img_2869_small.jpg img_2874_small.jpg img_2876_small.jpg
img_2877_small.jpg img_2879_small.jpg img_2880_small.jpg img_2883_small.jpg
img_2884_small.jpg img_2885_small.jpg img_2888_small.jpg img_2902_small.jpg
Page:[1] [2]

Photo album created with Web Album Generator